Menu Close Menu
شروعی پرشور با پایانی قدرتمند برای دکتر بهروز اسکندرپور

اسکندرپور و تمام

اسکندرپور و تمام

ابهت و عظمت همایش باعث شد تا روز آخر تبلیغات به نام اسکندرپور نوشته شود. آنچه بیش از هر چیز در فضای انتخاباتی اردبیل به چشم می‌آمد، بهت رقبا از قدرت مردمی چهره دانشگاهی بود. 

سی روز آنلاین/ گروه جامعه:

همایش بزرگ حامیان دکتر بهروز اسکندپور در روز پایانی تبلیغات رسمی، چهره دانشگاه را به عنوان پیروز بلامنازع انتخابات دوره ششم پارلمان محلی اردبیل نشان داد. اسکندرپور با شروعی پرشور در روز ثبت‌نام و با پایانی قدرتمند در روز آخر تبلیغات نشان داد که جدی‌ترین گزینه برای رکوردشکنی آرای این دوره است.

 

همایش‌های اسکندرپور در ایام تبلیغات به نحوی قدرتمند بود که تنها می‌توان با عناوینی چون «باشکوه» و «تاریخ‌ساز» از آن یاد کرد. اسکندرپور با حضور پرشمار هوادارانش معنی همایش انتخاباتی را به تصویر کشید و حامیانش شور انتخاباتی را معنی کردند.

 

ابهت و عظمت همایش باعث شد تا روز آخر تبلیغات به نام اسکندرپور نوشته شود. آنچه بیش از هر چیز در فضای انتخاباتی اردبیل به چشم می‌آمد، بهت رقبا از قدرت مردمی چهره دانشگاهی بود. کسی را یارای رقابت با شور هواداران اسکندرپور نبود و با این پشتوانه است که حالا رای اول بیشتر از هر زمان دیگری در دسترس اسکندرپور است. وزن‌کشی تبلیغاتی در روز آخر تبلیغات به نام بهروز اسکندرپور ثبت شد و گام آخر آنچنان محکم برداشته شد که جز تسلیم رقبا در برابر رای اول بودن چهره دانشگاهی، نتیجه دیگری در پی نداشت.

 

اسکندرپور با ایده و گفتمانی برنامه‌محور و آینده‌نگری و آینده‌نگاری جامع نگر و با شعاری به زیبایی «آینده یک انتخاب است» و با ستادی قدرتمند و وزین و حامیانی پرشور و شعور و پرشمار و اقبال مردمی بالا، رای اول را نشانه رفته است. شورای ششم با حضور چهره دانشگاهی، صاحب استراتژی بلندمدت و اهدافی برخواسته از چشم‌اندازی توسعه‌مدارانه خواهدبود و «آینده» را نه یک «اجبار» که یک «انتخاب» براساس عقلانیت و علم معنی خواهدکرد.

/در بازنشر این نوشتار از سی روز آنلاین امانت دار باشیم/

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران