Menu Close Menu
خانواده ؛آیتک؛ خواستار معرفی و برخورد با مقصران بروز حادثه شدند

خودکشی دانش آموز نخبه‌ی اردبیلی در پی سوءمدیریت کادر مدرسه

پدر آیتک می گوید: "جزئی ترین موضوع در پی سوء مدیریت مدرسه به خودکشی دخترمان انجامید،اما آموزش و پرورش اردبیل تا کنون در مقابل این اتفاق واکنشی نشان نداده است."  

امروز هفت روز از نهم خرداد می‌گذرد. آن دوشنبه‌ی منحوس؛روزی که آیتک به آسمان‌ها پرکشید. اما مرگ حق آیتک مهربان نبود. پدر برای دخترک 13 ساله‌اش آروزها داشت. مادر هنوز این ضایعه مولمه و هولناک را باور ندارد.

او دختری نخبه بود؛ در پایه ششم ابتدایی درس می‌خواند، زیبا نقاشی می‌کرد و در تکواندو و شطرنج استعداد تحسین شده‌ای داشت. به گفته والدین آیتک، برخود غیرحرفه‌ای و اعمال فشار شخصیتی با او در جلسه امتحان مطالعات اجتماعی به ظن تقلب، به بروز این فاجعه ختم شد.

این در حالی است که او او سرآمد همکلاسی‌هایش بود.

مادر آیتک می‌گوید:" از آیتک به اتهام تقلب تعهد کتبی و اثر انگشت گرفتند، شخصیت دخترک معصوم را مچاله و پدرش را فورا به مدرسه احضار کردند. آیتک تاب تحمل این رفتارهای تحقیرآمیز و  تهدید خارج از قاعده را نداشت. دخترم به محض بازگشت از مدرسه، خود را از پشت‌بام به زمین انداخت."

پدر می گوید: "جزئی ترین موضوع در پی سوء مدیریت مدرسه به خودکشی دخترمان انجامید،اما آموزش و پرورش اردبیل تا کنون در مقابل این اتفاق واکنشی نشان نداده است."

خانواده آیتک معرفی و برخورد با مقصران این حادثه را از مسئولان درخواست دارند.

اشتراک گذاری
ثبت دیدگـاه
Captcha
دیدگاه های کاربران